Název

Popis

První březnovou sobotu se uskutečnil Touškovský desetiboj Zdeňka Šandary v našem městě.Trasa závodu letos vedla opačným směrem,tedy z hasičárny ke školce,od školky k rybníku a poté polní cestou zpátky do zbrojnice,kde každé soutěžní družstvo po cestě plnilo úkoly na deseti stanovištích.Družstvo mladších žáků A se umístilo na 3.místě ,mladší B obsadilo 5.pozici z 10 a starší družstvo obsadilo 1.příčku ze 14 družstev.Velké poděkování patří členům SDH Město Touškov,SDH Kozolupy,SDH Pňovany,SDH Čemíny,Štěpánce z Vodní záchranné služby a rodičům mladých hasičů,kteří se podíleli na přípravě závodu a jeho průběhu.

Období

• 97 fotek
  • 0 se líbí

Nahlásit album

Pokračujte v prohlížení

Jestli se vám album líbí…

Přihlásit se na Rajče Prohlédnout znovu
Spustit prezentaci Zastavit
TIPZměny uložíte také pokračováním na další fotku či video a zrušíte je klávesou ESC.
Přidejte do popisu štítky (např. #svatba #cestování) a fotku či video tak objeví více lidí.
Komentáře Přidat